Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 8 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • elif demir (22.7.2019)
  Eyüp hocadan almış olduğum özel direksiyon dersinden sonra korkum bitti kendime güvenim geldi.Artık tek başıma arabayla korkmadan çıkıp geziyorum. Kısa sürede tam teknik düzey ders vererek beni eğittiğiniz için çok teşekkür ederim hocam :) Yorum için geciktim sanırım:)
 • buse deniz (22.7.2019)
  Firma satış temsilcisi olarak görev yapmaktayım. Ehliyetim var ama araba kulananma durumum zayıf, İstanbul trafiğinde kendime güvenemedim, araç verecekleri zaman trafiğe çıkamayacağımı söylediğim, müdürüm bir yerden Özel Direksiyon dersi al dedi araştırdım. direksiyonkursu .net sitesini buldum. Muazzam eğitim aldım kısa sürede arabamı kullanmaya başladım. En fazla iyi hocalarla kaliteli eğitim verdiğini düşünüyorum. Herkese tavsiyemdir.
 • Deniz Aydemir (7.3.2016)
  Sürücü kursuna ehliyet almak için gitmiştim. Araç kullanam diye düşünürken bana güven veren korkumu, heyecanımı ve tüm paniğimi kontrol etmemi sağlayan kurs hocalarıma çok teşekkür ederim. Teknik bilgisi ve tecrübesi sayesinde 2 -3 dersin sonrasında araç park etmeyi öğretti. teşekkür ederim.
 • Fatma Yılmaz (20.1.2016)
  internet sitenizdeki yorumlarınızı okuyarak sizi buldum, aklımda tereddütler vardı.fakat çok güzel bir eğitim aldım ve artık trafikte araç kullanabiliyorum.özellikle yardımları için HOCAMA teşk...
 • Arzu K.(Sağlık uzmanı) (20.1.2016)
  Çalıştığım Firma iş için otomatik vites araba verecekti, pratik eksiğim vardı deniz Hoca'dan 6 saat özel ders aldım sorun çözüldü.
 • Ali Turan (7.1.2016)
  İyi ki İsmail Hoca dan direksiyon dersi aldım. 4 saatlik dersten sonra ben tek başıma kağıthane den sarıyer e geldim. Hocam büyüksün .Tedirginlik, heyecan hiçbirşey kalmadı. Saygılar.Herkeze tavsiye ederim.Hem de gönül rahatlığıyla.
 • Sinem Yılmaz (7.1.2016)
  Üzman eğitmenler sürücü kursu çalışanları disiplinli, saygılı deniz hanımın ilgisi hocaların direksiyon dersinde bizlere özgüvenin artmasında yardımcı olması Aysun hocanın yardımları öğrenmemde çok etkili oldukendisine ve akademi çalışanlarına teşekkür ederim.
 • ufuk sarıtaş (elektirik mühendisi) (5.1.2016)
  direksiyon geliştirme merkezinden tahmin edemeceğim kadar kısa sürede araç kullanmayı öğrendim. Direksiyon dersi konusunda kafamdanki tüm tabular yıkıldı,aylarca yılalrca kullanmam derken sağolsun ismail hocam beni bile sürücü yaptı ya..Emeğine eğitimciliğine binlerce kez teşekkür ederim.Araç kullanmam diye düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.1 ders alın benile aynı fikirde olduğunuzu göreceksiniz.